Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD


#1 2019-02-21 14:13:47

0la

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-02-21
Posty: 2
Punktów :   

Zdrada

Podejrzewam swojego chlopaka o zdrade, co powinnam zrobic w takiej sytuacji? Z gory dzieki za pomoc.

Offline

 

#2 2019-02-24 20:07:05

malwina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-02-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zdrada

Trzeba rozroznic dwie sytuacje .. podejrzewanie kogos bez posiadania twardych na to dowodow, to nie to samo co zdrada. Zreszta napisz jesli masz jakies konkretne poszlaki. Trzeba sobie zdac sprawe z takiego faktu, ze zdrada w dzisiejszych czasach nie zawsze musi oznaczac to samo. Przekonalam sie o tym na wlasnej skorze jakis czas temu gdy nakrylam (juz teraz swojego bylego) chlopaka na pikantnym smsowianiu z kolezanka z pracy. Rozmawialam z nim na ten temat - twierdzi, ze do niczego nie doszlo .. jednak sprawil mi tym bardzo duzo przykrosci. Jak sie okazuje rodzajow zdrady jest kilka .. m.in. najbardziej znana fizyczna, a takze emocjonalna badz nawet cyberzdrada - mozna poczytac o tym zaganieniu szerzej na tym blogu https://www.sensity.pl/rodzaje-zdrady/ To czy uda sie uratowac zwiazek zalezy od checi obydwu stron .. w moim przypadku nie widzialam zadnego impulsu z jego strony. Jesli tak by bylo to pewnie poszlibysmy razem na terapie...

Offline

 

#3 2019-05-25 19:20:46

kacpat

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-05-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zdrada

czesc

Offline

 

#4 2022-01-11 14:02:04

Beatrix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2022-01-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zdrada

Hej. Jest teraz wiele możliwości - mam na myśli odpowiednie aplikacje na telefon lub komputer. Możesz też skorzystać z pomocy profesjonalistów np. Detektyw Wrocław "Watchdog". Sprawdź ich ofertę: https://www.detektyw-wroclaw.com/oferta. Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2022-10-13 13:08:16

nina22

Średniak

Zarejestrowany: 2018-06-28
Posty: 92
Punktów :   

Re: Zdrada

Jeśli masz jakieś dodatkowe środki, to najlepiej jest wynająć sprawdzonego detektywa. W ten sposób można zdobyć wymagane przez sąd dowody zdrady, a dodatkowo zyskasz pewność, że coś jest nie tak. Wiem, że Detektyw Pozaroszczyk ma ogromne doświadczenie w tego typu sprawach. Działa dyskretnie, więc osoba obserwowana nie będzie wiedziała, że ktoś go śledzi. Detektyw ma siedzibę ttuaj: ul. Długa 44/50 lok. 6, 00-241 Warszawa. Możesz zadzwonić do niego pod numerem tel: 607 821 607.

Offline

 

#6 2022-11-17 13:26:38

kaczer

Mistrz

Zarejestrowany: 2020-02-17
Posty: 453
Punktów :   

Re: Zdrada

Wiele osób w takich przypadkach decyduje się na wizytę u detektywa, jeśli potwierdzenie zdrady jest konieczne. Niestety takie usługi nie są przyjemne, ale myślę, że bardzo ważne, jeśli zależy nam na poznaniu prawdy. Jeśli chodzi o konkretne usługi, to zerknijcie na http://www.detektyw-androsz.pl/ .

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl