Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD


#1 2015-03-01 21:42:14

Santkowska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-25
Posty: 22
Punktów :   

Masaż jak często?

Mam pytanie do osób, które regularnie uczęszczają na masaże jak często warto korzystać z takiej usługi, żeby osiągnąć jakieś rezultaty (obniżenie stresu etc?) zamierzam zacząć chodzić na masaże, tylko nie wiem do końca których partii ciała i jak często. Wiem tylko, że całościowy nie wchodzi w grę bo mnie po prostu na to nie stać - tutaj jest cennik. Mam pracę raczej siedzącą. I powiedzmy tygodniowo 80 zł do wydania. Ewentualnie jak ktoś jest ze Skarżyska to proszę o informacje, czy tylko w Biomar robią masaże czy jest jeszcze jakiś inny punkt?

Offline

 

#2 2020-11-27 12:14:03

Wariette

Mistrz

Zarejestrowany: 2018-10-17
Posty: 304
Punktów :   

Re: Masaż jak często?

Ja bym z głębokimi masażami uważała. No i jak już się zdecydujecie, to warto poszukać gabinetu z dobrymi opiniami. Sama mam chory kręgosłup i wolałabym aby kiepski fizjoterapeuta nie pogłębił mojego stanu chorobowego. Po przeczytaniu artykułu https://www.zdrowykregoslup.pl/ o łagodzeniu bólu poprzez akupresurę myślę, że to bezpieczniejsze rozwiązanie.

Offline

 

#3 2021-04-16 15:43:28

Kamilos77

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-04-16
Posty: 14
Punktów :   

Re: Masaż jak często?

Najlepiej to ustalić to z fizjoterapeutą, ale na ból sprawdź masaż kręgosłupa lędźwiowego

Offline

 

#4 2022-08-06 15:37:14

olga83

Średniak

Zarejestrowany: 2018-06-28
Posty: 64
Punktów :   

Re: Masaż jak często?

Dokładnie tak. Przy okazji takich masaży warto sięgnąć po olejki, które wspomogą sama masaż, a także dodadzą element aromaterapeutyczny. Tu na przykład https://www.manada.pl/india-olejek-do-m … owy-100-ml  olejek cytrusowy. Daje efekt nawilżenia, ujędrnienia i odżywienia skóry, a przy okazji działa energetyzująco.

Offline

 

#5 2023-02-26 19:06:09

maruda

Mistrz

Zarejestrowany: 2022-10-06
Posty: 531
Punktów :   

Re: Masaż jak często?

Bardzo wiele jeszcze tak naprawdę od tego co to ma być za masaż i ja jestem zdania, że jak najbardziej fajnie jest coś więcej na ten temat wiedzieć. W każdym razie ja zachęcam was do czytania poradników jak https://jakleci.pl/uroda/jak-dzialaja-b … azu-twarzy ponieważ posiadanie wiedzy o tym jak działają bańki do masażu twarzy jest na pewno czymś ważnym.

Offline

 

#6 2023-09-30 18:13:23

qliqacz

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2022-05-11
Posty: 204
Punktów :   

Re: Masaż jak często?

Jestem tak często spięty i zestresowany, ze jedynie porządny i fachowy masaż w Oriental SPA przy nosi mi ulgę. W ofercie znalazłem masaże orientalne i rytuały holistyczne wspomagające ciało i ducha. Świetna atmosfera tego miejsca przyciąga zawsze wielu klientów.

Offline

 

#7 2024-03-03 19:18:16

amelina

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2017-03-30
Posty: 180
Punktów :   

Re: Masaż jak często?

Uważam, że kobido wrocław to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto szuka naturalnego i nieinwazyjnego sposobu na lifting twarzy. Ta unikalna technika masażu zyskuje na popularności dzięki swojej zdolności do poprawy elastyczności i napięcia skóry, nadając jej młodzieńczy wygląd.

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia na komunię