Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2019-03-22 09:33:22

altkk8

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-02-04
Posty: 3
Punktów :   

Kompleksy

Wątek dla wszystkich klasowych brzydali 7
Mam straszne kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Krzywe zęby, duży nos, a do tego typowa deska I mam siebie coraz bardziej dosyć. Zaczęłam nawet szukać jakiejś kliniki, gdzie mogłabym poprawić to i owo. Nawet znalazłam http://www.dermedik.pl/, ale boję się że rodzice na coś takiego w życiu się nie zgodzą.

A jak Wy sobie z tym radzicie?

Ostatnio edytowany przez altkk8 (2019-03-25 11:41:25)

Offline

 

#2 2019-04-04 13:22:51

Tolinka

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2018-10-22
Posty: 233
Punktów :   

Re: Kompleksy

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że zabiegi estetyczne są kosztowne. Skąd w tak młodym wieku (piszesz że chodzisz jeszcze do szkoły) weźmiesz na to pieniądze? Druga rzecz- znów odwołam się do tego, że jesteś raczej za młoda na poprawianie urody w ten sposób. Jeśli chodzi o zgryz, porozmawiaj o tym z rodziną, w tym wypadku powinnaś pójść do stomatologa, pewnie będziesz nosiła apart przez jakiś czas, ale to wcale nie szpeci a efekt daje bardzo estetyczny. Pamiętaj też, że duży biust wcale nie jest wyznacznikiem atrakcyjności kobiety, a sztuczny wygląda paskudnie, o wiele gorzej niż mały i naturalny.

Offline

 

#3 2020-12-28 21:45:28

zosiabartkowska

Średniak

Zarejestrowany: 2020-09-10
Posty: 51
Punktów :   

Re: Kompleksy

Braki w uzębieniu niestety są często źródłem kompleksów. Myślę, że dzięki rozwiązaniom, które oferuje nam medycyna estetyczna można poprawić swoją samoocenę poprzez wstawienie implantów. Warto wybrać miejsce, które posiada nowoczesny sprzęt pozwalający na podjęcie najlepszych metod leczenia. Centrum Implantologii i Medycyny Estetycznej Doktor Świątkowskiej oferuje kompleksowe usługi, między innymi implanty stomatologiczne kraków Dzięki wstawieniu dobrej jakości implantów będziecie mogli się cieszyć pełnym uzębieniem.

Offline

 

#4 2021-07-16 17:19:52

kaczer

Mistrz

Zarejestrowany: 2020-02-17
Posty: 443
Punktów :   

Re: Kompleksy

Miałam bardzo duże kompleksy jeżeli chodzi o kształt moich uszu. Były bardzo odstające więc zdecydowałam się na skorzystanie z dobroci medycyny estetycznej. Ostateczny wybór po zapoznaniu się z komentarzami padł na dr Żukowską w Łodzi. Wszystkie dobre opinie okazały się być prawdą i na dzień dzisiejszy jestem zadowoloną posiadaczką estetycznie wyglądających uszu, a moje kompleksy odeszły w zapomnienie.

Offline

 

#5 2021-08-03 16:54:00

bunia90

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2021-07-24
Posty: 159
Punktów :   

Re: Kompleksy

Aktualnie prawda jest taka, że na wiele kompleksów mogą pomóc zabiegi medycyny estetycznej. Na przykład na https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/ poczytaj sobie jakie są możliwości. Czemu nie korzystać skoro jest taka opcja?

Offline

 

#6 2022-10-28 11:42:40

qliqacz

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2022-05-11
Posty: 200
Punktów :   

Re: Kompleksy

Świetnym sposobem na pozbycie się kompleksów dotyczących niedoskonałości naszego ciała są zabiegi medycyny estetycznej. Warto jednak przy wyborze odpowiedniego gabinetu kierować się pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. W moim przypadku znajomi rekomendują Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie, z którego usług są bardzo zadowoleni. Chwalą ich za profesjonalizm, podejście do klienta oraz konkurencyjne ceny zabiegów. Jeśli zainteresował Was temat to na stronie https://www.bella-derm.pl/ znajdziecie więcej szczegółów.

Offline

 

#7 2023-01-10 15:53:39

amelina

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2017-03-30
Posty: 180
Punktów :   

Re: Kompleksy

Medycyna estetyczna daje możliwość wprowadzenie dużych zmian w swoim wyglądzie bez konieczności przeprowadzania operacji. Obecnie jestem zainteresowana operacją plastyczną powiek https://www.medica.bialystok.pl/zabiegi … ng-powiek/ , ponieważ ten obszar wokół moich oczu stał się problemem i byłoby wspaniale dokonać poprawy.

Offline

 

#8 2023-02-04 14:21:34

Wariette

Mistrz

Zarejestrowany: 2018-10-17
Posty: 299
Punktów :   

Re: Kompleksy

Miałam kompleksy dotyczące swojej urody, które cały czas się pogłębiały i w końcu postanowiłam skorzystać możliwości, jakie oferuje medycyna estetyczna. Za radą koleżanek umówiłam się na wstępną konsultację w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address w Warszawie i dzięki fachowemu i rzeczowemu podejściu od razu zdecydowałam się na proponowane mi zabiegi. Mogę Wam polecić ich usługi za podejście do klienta, nowoczesny sprzęt, świetnych fachowców i osiąganie doskonałych efektów.

Offline

 

#9 2023-07-31 20:59:12

oliwka

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2021-04-22
Posty: 218
Punktów :   

Re: Kompleksy

Medycyna pozwala dzisiaj na dużo. Można dzięki zabiegom pozbyć się kompleksów. Sama mam za sobą kilka zabiegów w kosmetyka estetyczna wrocław i nie widzę w tym nic złego. Po to są takie zabiegi, aby kobiety mogły z nich korzystać.

Offline

 

#10 2024-02-26 14:39:40

Trustosa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2022-04-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kompleksy

Кстати, косметика действительно должна быть безопасной с медицинской точки зрения. Именно поэтому я и предпочитаю заказывать корейскую косметику https://lotana.pl/product-category/kosm … oreanskie/ на этом сайте. Тут только натуральный оригинальный продукт. За все время нет ни одного плохого отзыва. Мне кажется это вполне впечатляющий результат

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl