Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD


#16 2020-11-02 17:49:09

mariga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-10-27
Posty: 43
Punktów :   

Re: Prezent dla chłopaka

Pisaliście o alkoholu i wiem, że to raczej nie przyniesie żadnego efektu, ale czytając https://notatek.pl/mlodziez-wobec-alkoholu dochodzę do wniosku, że z roku na rok młodzież coraz chętniej sięga po alkohol, a w naszym kraju alkoholizm się szerzy. Warto zwrócić uwagę na problem i czym prędzej zrobić coś żeby wszystko szło w drugą, pozytywną stronę.

Offline

 

#17 2020-12-12 12:24:36

zosiabartkowska

Średniak

Zarejestrowany: 2020-09-10
Posty: 51
Punktów :   

Re: Prezent dla chłopaka

Jeśli chłopak lubi własnej roboty alkohol to myślę, że przyda mu się zestaw butelek , który można wykorzystać do własnej produkcji nalewek czy wina. Co ważne wybór produktów jest naprawdę spory, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jest mnóstwo możliwości, kolorów i wielkości, a wszystko w bardzo dobrych cenach. Chłopak na pewno będzie zadowolony jeśli lubi takie klimaty.

Offline

 

#18 2020-12-14 14:38:39

Tomekpl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-10-26
Posty: 30
Punktów :   

Re: Prezent dla chłopaka

Oprócz alkoholu fajnie by było zainwestować w jakieś potrawy. Dobrze wiem że faceci uwielbiają jeść na świeżym powietrzu. Czyli kupno takiego Grilla Ogrodowego będzie wspaniałym pomysłem. Zaproszenie dużej grupy na działki, albo na swoje własne podwórko i wypoczywanie przy grillu ogrodowym jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem.
Jeśli jeszcze wymyślicie odpowiednie potrawy, w szczególności te wegańskie, dobrze wypieczone. To będziecie się bawić przednio, aż do wieczora. U mnie ten pomysł świetnie się sprawdził. Z całego serca Polecam!

Offline

 

#19 2021-02-05 10:08:08

Walka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-02-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: Prezent dla chłopaka

Sloneczko napisał:

Czy chłopak lubi wędkarstwo? Wiem, że wielu facetów lubi tego typu rozrywki. Może kup mu jakieś akcesoria wędkarskie?

O tak, mój chłopak na przykład bardzo lubi łowić ryby, więc często kupuję mu coś związanego właśnie z jego pasją Ostatnio na przykład na gwiazdkę kupiłam mu nową wędkę z oferty na stronie internetowej https://sklepwedkarski.pl/pol_m_Gruntow … 46626.html. W sklepie tym mają ogólnie całkiem spory wybór sprzętu wędkarskiego, więc polecam i Wam się tam rozejrzeć

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia na komunię