Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2020-12-17 22:40:51

Beriska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-09-26
Posty: 34
Punktów :   

Tłumacz przysięgły j. rosyjskiego

Cześć!
Chciałbym zapytać Was na kogo warto postawić jeżeli chodzi o to jaki tłumacz przysięgły języka rosyjskiego kraków będzie najlepszy w swoim zadaniu? Zależało nam na skuteczności i jednocześnie szybkim działaniu. Mamy coraz większą ilość naszych pracowników zza wschodniej granicy i dlatego szukamy skutecznego wsparcia przy dłużej współpracy. Liczę na rozwój tematu i konkretne podpowiedzi z Waszych doświadczeń zawodowych w tym temacie.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2020-12-21 12:39:36

Wariette

Mistrz

Zarejestrowany: 2018-10-17
Posty: 299
Punktów :   

Re: Tłumacz przysięgły j. rosyjskiego

Jeśli szukacie sprawdzonej agencji tłumaczeń, to z pewnością ułoży się Wam współpraca z http://www.tlumacze-warszawa.pl/tlumacz … ukrainski/ Tłumaczą chyba we wszystkich językach. Ja akurat potrzebowałam tłumacza przysięgłego ukraińskiego.

Offline

 

#3 2021-07-07 18:10:54

skriv

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2021-07-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tłumacz przysięgły j. rosyjskiego

Jeśli komuś z Was jest jeszcze potrzebny przysięgły tłumacz polsko rosyjski, to świetnych specjalistów ma w swoim zespole biuro tłumaczeń Skrivanek. Oprócz tłumaczeń uwierzytelnionych wykonują oni zwykłe tłumaczenia pisemne, a także ustne (konsekutywne i uwierzytelnione) i inne usługi związane z przekładaniem tekstów z jednego języka na drugi.

Offline

 

#4 2022-07-21 08:26:20

kaczer

Mistrz

Zarejestrowany: 2020-02-17
Posty: 449
Punktów :   

Re: Tłumacz przysięgły j. rosyjskiego

Hej, czy to ma być tłumaczenie przysięgłe ? Jeśli tak, to proponuję Ci zajrzeć na stronę biura tłumaczeń gztlumaczenia. Znajdziesz u nich bardzo bogatą ofertę tłumaczeniową. Tłumaczą na wiele języków, więc prawdopodobnie również na język, którego potrzebujesz.

Offline

 

#5 2022-12-28 10:00:01

maruda

Mistrz

Zarejestrowany: 2022-10-06
Posty: 527
Punktów :   

Re: Tłumacz przysięgły j. rosyjskiego

W sumie z tego języka ja jeszcze nigdy nie miałem potrzeby nic tłumaczyć, ale oczywiście nie wykluczam takiej możliwości w przyszłości. Na dzień dzisiejszy staram się jak najwięcej wiedzieć o takich usługach. Bardzo ciekawie w artykule https://teczka.pl/praca/ile-kosztuje-tl … rzysiegle/ opisano to ile kosztuje tłumaczenie przysięgłe. Myślę, że są to bardzo istotne sprawy.

Offline

 

#6 2023-03-02 18:57:03

maruda

Mistrz

Zarejestrowany: 2022-10-06
Posty: 527
Punktów :   

Re: Tłumacz przysięgły j. rosyjskiego

Kiedy tak naprawdę chodzi właśnie o same tłumaczenia to ja chcę jeszcze powiedzieć, że bardzo istotną kwestią jest to aby wiedzieć również jak najwięcej o samej korekcie ortograficznej. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobry wpis https://obcasy.pl/jak-korekta-ortografi … ior-tekstu gdzie jak dla mnie bardzo dobrze o tym wspomniano.

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhurtownia opakowań Piła busy Belgia podologia mobilna wszywki winietki na stół weselny