Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2023-07-13 11:05:09

nastkaaa33

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2023-02-16
Posty: 195
Punktów :   

Re: Kuchnia

Myśleliście może o tym by kupić środki czystości od https://sklepinco.pl/marka/biofos/ ? Szczerze mówiąc oferta tutaj bardzo mi się spodobała, dodatkowo też produkty wyróżniają się wysoką jakością i skutecznością

Offline

 

#17 2023-10-14 13:09:50

Wariette

Mistrz

Zarejestrowany: 2018-10-17
Posty: 308
Punktów :   

Re: Kuchnia

Przetwory na zimę robicie samodzielnie czy kupujecie? Do tej pory robiliśmy z mężem samodzielnie, ale gdy policzyliśmy swój czas, zużycie energii i wysokie ceny warzyw i owoców, to wyszło nam, że korzystniej będzie kupić przetwory, bo wyjdzie taniej i bez wysiłku. Koleżanka poleciła mi firmę Eterno, która robi swoje przetwory w/g sprawdzonych, tradycyjnych receptur wykorzystując ekologiczne warzywa i owoce od swoich sprawdzonych lokalnych dostawców. Mają bardzo duży wybór smaków i korzystne ceny.

Offline

 

#18 2023-10-30 16:34:40

qliqacz

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2022-05-11
Posty: 204
Punktów :   

Re: Kuchnia

Moja żona bardzo sobie ceni pomoc robota kuchennego Thermomix, bo możemy się bez większego wysiłku cieszyć smacznymi i zdrowymi potrawami. Zauważyliśmy u koleżanki bardzo faje dodatki do Thermomixa firmy CucinaOra i postanowiliśmy również sobie takie sprawić. Wykonane są z dobrego materiału i znacznie poszerzają możliwości urządzenia.

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia na komunię