NASZ-ORIFLAME - 2010-03-11 10:03:15

Owszem po części to reklama ale po części dobra rada. Nie chce tu nikogo namawiać do zostania konsultantem i zarabianiu na sprzedaży - jeśli jesteś taką osobą to bomba, ale do Oriflame możesz się zapisać myśląc tylko i wyłącznie o zakupach dla siebie. Każdy kto używa kosmetyków (chyba nie ma osoby która nie) może zarejestrować się w Oriflame i kupować taniej. Owszem przy mniejszej ilości jest to 10 zł za kuriera, ale i tak się opłaca bo po cenach dla należących już do klubu kosmetyki z wyższej półki mamy za naprawdę niewielkie pieniążki. Robiąc takie zakupy na zapas np co drugi czy trzeci katalog wbrew pozorom sporo pieniążków zostaje mam w kieszeni. A może przy okazji trafi się ktoś co zamówi cos u was - dodatkowy grosz wpada za free. Nie ma obowiązku zamawiania z każdego katalogu, ani nie ma jakiejś tam określonej kwoty za którą trzeba zamówić - naprawdę nic się nie ryzykuje Osoby zainteresowana zapraszam o kontakt biuro@naszoriflame.pl

Olcha - 2010-05-19 18:17:52

Ależ to jak najbardziej reklama!

Kseniaczek - 2017-01-24 14:58:06

A czy takie firmy robią także specjalne filmy reklamowe ? Czy jakoś inaczej się reklamują? Bo ja tylko czasem spotykam jakieś konsultantki, nie spotkałam się z inną formą reklamy i w sumie mnie to zainteresowało.

jankowski - 2018-07-05 21:28:36

Mam do Was niewielkie pytanie.Mam zagwozdkę ze znalezieniem należytego sklepu internetowego z ciuchami. Czy korzystacie z tego typu sklepów i moglibyście coś poradzić? Zastanawiam się w tym momencie, czy np. żakiety damskie sklep internetowy byłoby poprawnym rozwiązaniem. Będę wdzięczny za wszystkie sugestie w tym problemie.

nastolatka.pun.pl