Sonda

Słuchasz zespołu Trzeci Wymiar?

Oczywiście!!!!!!!!! Codziennie :D

50% - 1
Posłucham czasem

50% - 1
Może być

0% - 0
Nie lubię ich

0% - 0
Nie na widzę tego zespołu!!!

0% - 0
Nie znam

0% - 0
Total: 2

#1 2008-08-19 10:59:05

Romika

Kocham Le Parkour!!!

Skąd: Okolice Wałbrzycha ;-)
Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 35
WWW

Trzeci Wymiar

Trzeci Wymiar- wałbrzyski skład wykonujący muzykę rap. Osoby należące do tego składu to Szad, Nullo i Pork. Trzeci Wymiar jest odłamem Płomienia 74 tworzonego przez RUN ASK & Son i DJ Widłowskiego A.K.A DJ Wideł i współpracował z takimi raperami jak Wall-E & DonGURALesko, Esse & F.F.O.D. oprócz kumpli ze składu W współpracowało z innymi raperami wychodzącymi poza krąg K.A.S.T.A. np. Peja, itd.

Ich historia zaczęła się w 1998 r., kiedy Nullo i Szad jako Poetikanonim nagrali nielegal „Od zawsze tu byłem' z użyciem mikrofonu za 5 zł. Nullo zrealizował także solowy projekt „Wszystko rymowanym słowem', dzięki któremu wygrał festiwal hip-hopowy w Żarowie. W nagrodę miał szansę nagrywać z Magierą. Na jego płycie zadebiutował Dj Sph. W tym samym czasie Pork był członkiem grupy W-klika.

W sierpniu 2001 Pork, Nullo, Dj Sph i Szad połączyli siły i nagrali utwór „Status Quo' oraz kilka innych pod szyldem Peo-ete-ik. Demo zostało wysłane do wytwórni. Powstał także podziemny klip do piosenki „Trójwymiarowy biznes'. Nazwa Trzeci Wymiar powstała, gdy znaleźli się pod skrzydłami wytwórni Camey Studio.

Debiutancki album grupy zatytułowany „Cztery Pory Rapu' ukazał się w listopadzie 2003. Gościnnie wystąpili na nim Wall-E, Peja/SLU. Płytę promowały single: „15 Mc's', „Skamieniali', „Dostosowany', „Dla mnie masz stajla', „Zapomnij o tym' i „Bez rapu byłbym nikim!'. Album znalazł 18 tysięcy nabywców.

Rok później ukazała się reedycja pierwszego albumu Trzeciego Wymiaru, na której znalazły się dodatkowe remiksy i teledyski oraz utwór „Basketball' Nullo i Masseya.

Trzeci Wymiar Koncepcja debiutanckiej płyty polegała na podzieleniu jej na cztery odrębne klimaty. Inny był pomysł na kolejny krążek. Artyści gromadzili bity, które miały być spójne, a po wybraniu tych, które chcieli wykorzystać, zaczęli pisać teksty. Praca nad płytą trwała od stycznia 2005 do stycznia 2006. Za produkcję odpowiedzialni byli: Dj Sph, Creon, Laska i Magiera (WhiteHouse). Na płycie „Inni niż wszyscy', która premierę miała 8 maja 2006, znalazło się 15 utworów. Gościnnie wystąpili na nich: Wall-E, DonGURALesko, Esee, OneManArmy, K-Fka, Puenta i Blanco.

Album promuje klip 'Wuuuf' w reżyserii D. Szermanowicza. Był on realizowany w studiu telewizyjnym Polskiego Radia Wrocław

Trzeci Wymiar pojawił się także na kompilacji L.A.& Magiery „Kodex 2 - Proces' („Zostaw') IGS'a „Na klucz' (utwór „Mięso') oraz „Kodex - Wyrok Śmierci' („Przygotuj się na sztorm') jako 3WKasta.

Źródło: Wikipedia

Offline

 

#2 2008-08-19 11:01:05

Romika

Kocham Le Parkour!!!

Skąd: Okolice Wałbrzycha ;-)
Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 35
WWW

Re: Trzeci Wymiar

Kocham ten skład, a wy co o nich sądzicie? Słuchacie ich? Ja codziennie

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
konkurenčnĂ­ ceny 22 lipca / 22 July (2018) PL.NTSC.DVDR9-F4SCiK zobacz fakty click tego autora zaproszenia na komunię